KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376277
nr 1237 6277
Max Rosman, Kust, signerad. 1980. Olja på duk, 80x100
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:05:55
150 kr